Pavasario – vasaros sezono vestuvių tendencijos

2017 m. vestuvių sezonas pamažu įsibėgėja, pareigingiausi sužadėtiniai jau sustygavo visus planus ir ramiai laukia Didžiosios dienos. Kiti gi, planuojantys susituokti dar šiais metais, karštligiškai blaškosi tarp žiedų, salių, kostiumų ir suknelių. Tokios „smulkmenos“ kaip spalvinė gama, papuošimai ir gėlės nustumiamos į antrą planą ir paliekamos paskutinėms pasiruošimo minutėms.

Mieli būsimi jaunavedžiai! Nepamirškite, kaip gyvenimas susideda iš smulkmenų, taip ir Jūsų šventės pasisekimas ir įsimintinumas didžiąja dalimi priklauso nuo jos apipavidalinimo.

2017 m. pavasario – vasaros sezonui būdinga švelni pastelė, elegancija, aristokratiškumas ir grakštumas. Teminės vestuvės (vintažinės, marinistinės, riterių ir pan.) vis dar populiarios, tačiau šiemet labiau vertinamas natūralumas ir paprastumas. Vestuvės gamtos apsuptyje, kaimo sodyboje, be pompastikos ir perdėtos prabangos.

Spalvinėje gamoje karaliauja maksimaliai artimos natūralioms spalvos – lengva lelijų, pelenų rožinė, švelni persikų, kreminė, pieniškos kavos, blyški koralų ir pavasario dangaus atspalviai. Tendencijose esama ir ryškesnių spalvų – tai ryškios uogų ir žolės spalvos – mėlynių, geltona, oranžinė, žalia. Akcentams siūloma naudoti subtilias aukso spalvos detales.

Gėlių kompozicijų pasirinkime 2017 m. daug įvairovės. Kaip ir anksčiau populiarios išlieka pastelinių spalvų klasikinės puokštės iš rožių, bijūnų, hortenzijų ar eustomų. Šiek tiek įdomesnis variantas – vienspalvės skirtingų gėlių puokštės arba visiškai monochrominės, vienodos spalvos vienos rūšies gelių puokštės. Nepaisant to, kad šis sprendimas atrodo itin paprastas, vis dėlto tokios puokštės atrodo įdomiai ir elegantiškai. Sodresnių spalvų mėgėjai taip pat neliks nusivylę, jiems siūlomos spalvos bordo, tamsi žalia, smaragdinė, šilta ruda. Puokštėms išskirtinumo suteiks jose naudojamos lauko gėlės, sukulentai, vaisiai ir uogos, prieskoninės žolelės arba jų asimetriška forma, tarsi nerūpestingai surinktos puokštės įspūdis. Dar viena sugrįžtanti tendencija – puokštė glamelija – kruopštaus floristo pagal specialią techniką sukurta įspūdingo dydžio gėlė iš gyvų gėlių žiedlapių. Nuotakos puokštės kotas vis dar bus subtiliai puošiamas kristalais, ilgomis juostomis ar sage.

Floristinėse kompozicijose vyrauja formų ir faktūrų paprastumas. Vietoj tradicinių papuošimų naudojamos žalumynų girliandos, vazoninės gėlės, šakelės, sukulentai, vaisiai ir uogos. Taip pat geometrinės detalės, žvakės, stikliniai ir veidrodiniai aksesuarai, popierinės dekoracijos.

Svarbiausia šių metų vestuvių tendencija – šablonų ir stereotipų atsisakymas bei išskirtinis dėmesys jūsų pačių individualumui. Mažiau orientuokitės į kitus ir įsiklausykite į save – fantazuokite, svajokite, kurkite ir mylėkite!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *