Vestuvės prie jūros – akcentai

Saulė, bangų ošimas, lengvas vėjelis… Ar gali būti kas labiau romantiško?… Taip! Tai viena gražiausių Jūsų gyvenimo švenčių – Jūsų vestuvės ant jūros kranto.

Nepaisant to, kad pati šventės/ceremonijos vieta yra begalo romantiška ir graži, nedera pamiršti apie vestuvių stilistiką, papuošimus ir stilingas detales. Jų pagalba galima lengvai pabrėžti bendrą idėją ir sukurti vientisą stilių, kuriame kiekviena detalė yra „savo vietoje“.

Planuojant iškilmes pirmiausia apsvarstykite spalvų gamą – be, abejo, šiuo atveju dominuos mėlynos atspalviai, subtiliai paryškinti saulėlydžio spalvomis. Šalia baltos spalvos, rinkitės mėlyną ‚navy blue“, tradicinę jūrų laivyno spalvą, pastelinę žydrą, turkio. Komponuokite jas su prigesinta, lengva geltona, aukso, oranžine ar raudona.

Šventės vietai papuošti naudokite pasirinktų spalvų akcentus. Tinkamai atrodys jūrų faunos elementai – kriauklės, perlai, taip pat laivus, laivų lynus, inkarus imituojančios dekoracijos. Jaukią ir romantišką atmosferą sukurs stilizuoti žibintai, žvakių ir gėlių kompozicijos. Santuokos ceremonija ant jūros kranto neįsivaizduojama be baltos plevėsuojančio audinio pavėsinės, vėjuje besiplaikstančių juostelių ir švelnių gėlių. Natūralumas, nuoširdūs jausmai ir ore sklandanti romantika – nuotaika, kurią sukursite skirdami dėmesį mažiausioms detalėms.

Nuotakos puokštei puikus pasirinkimas hortenzijos, bijūnai, orchidėjos, anemonai ir nepakeičiama klasika – rožės. Kalbant apie spalvas, nuotakai visai nebūtina rinktis mėlynos spalvos puokštę, bendrą stilių palaikys ir spalviškai priderinta juostelė ar subtilus perlų papuošimas. Iškilmių vietos dekoravimui galite rinktis drąsesnius ir spalvingesnius sprendimus.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad apipavidalinti šventę prie jūros itin paprasta, tačiau neapsigaukite – atspalvių ir dekoro elementų įvairovė gali apsukti Jums galvą. Tokioje gausybėje paprasta pasimesti, yra didelė rizika vietoj stilingos ir elegantiškos šventės sukurti pigią tokios šventės parodiją. Tad geriausia kreiptis konsultacijos į šią sritį išmanančius specialistus, o pasirinkę pagrindiniu dekoro elementu gėlių kompozicijas – niekada neprašausite.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *