Romantiškos ir linksmos Elos ir Artiomo vestuvės sodyboje Trys mylimos

Švelnios Elos ir Artiomo vestuvės „kaimišku“ stiliumi buvo kupinos romantikos ir daugybės detalių. Iškilmingai ceremonijai pora išsirinko vieta netoli jūros, ant „Olando kepurės“ skardžio. Blossom Bouquet dirbtuvėms buvo pavesta užduotis dekoruoti iškilmes šviesiomis, pastelinėmis spalvomis.

Dekoras: Blossom Bouquet
Vieta: “Olando kepurė”

Vietą, kurioje Ela ir Artiomas pasakė vienas kitam svarbiausią žodį „taip“, paruošėme itin kruopščiai: vaizdingoje vietoje įrengėme sniego baltumo pavėsinę, ją papuošėme rožėmis ir frezijomis. Šią jaudinančią atmosferą papildė kiekvieną svečiams skirtų kėdžių eilę puošiančios levandų puokštelės – jų kvapas susipynė su šiltu jūros vėju ir paskleidė ore svaiginantį meilės aromatą. Ceremoniją taip pat papildė kaustyti narveliai su gėlių kompozicijomis viduje bei svečiams skirti rožių žiedlapių krepšeliai.

Nuotakos puokštei ir jaunikio gėlėms į atlapą taip pat buvo pasirinktos kelių rūšių rožės, tradiciškai laikomos amžinos meilės simboliu, švelni eustoma ir puri astilbė, suteikianti kompozicijai užbaigtumą.

Be to, kiekvienai pamergei buvo sukurtos puokštelės, pabrėžiančios bendrą vestuvių stilistiką.

Sodybos „Trys mylimos“ šventinę salę mes papuošėme žaluma bei levandų ir rožių atspalviais, o svečių dovanotoms puokštėms iš anksto paruošėme elegantiškas vazas. Taip pasiekėme tvarkingą ir vientisą vaizdą, dovanotos gėlės gražiai įsipynė į iškilmes ir tapo dekoro elementu. Nuoširdiems svečių palinkėjimams taip pat pasirūpinome albumu bei rekvizitais nuotraukoms.

Išskirtinai Elos ir Artiomo vestuvių konditeriui mūsų pagrindinė floristė Julija prisilietė prie saldaus stalo dizaino kūrimo: rūpestingai parinko gėlių kompoziciją ir spalvinę gamą vestuvinio torto papuošimui.