Reklaminė fotosesija Dress to Impress

MUA: Grozis su Darja
Hair: Gerda Kursaityte
Flowers: Blossom Bouquet
Dress: Dress to Impress
Her: Jolita Sa
Place: Ibis Styles Klaipeda Aurora
Photo: Loreta Norvaisaite

Reklaminėje Dress to Impress fotosesijoje dalyvavome kaip subtilios nuotaikos ir neįkyrių akcentų kūrėjai. Mūsų kurtos gėlių kompozicijos papildė fotosesijos idėją, bet neužgožė jos. Nepaisant to, fotosesijos rezultatas patvirtina mintį, kad gėlės „kalba“ pačios už save – tereikia pakeisti aksesuarą modelio plaukose ir jos įvaizdis neatpažįstamai pasikeičia.

Pirmoje fotosesijos dalyje tai miela, švelni ir jautri nuotaka, plaukus pasidabinusi tradicinį rūtų vainikėlį primenančia sage su gležna, rodos, kaip ir ji pati, baltos spalvos gėle.

Antrosios dalies heroje tampa drąsi viliokė, nebijanti sodriai raudonos lūpų dažų spalvos. Jos įvaizdis papildomas kukliu, bet savo spalva provokuojančiu tulpės žiedu. Tobulas spalvų derėjimas, paprastumas besiribojantis su ekstravagancija – derinys, uždegantis ugnį modelio akyse.

Puokštei ir interjero papuošimui pasirinktos gėlės bei jų spalvų gama sąmoningai sukuria namų jaukumo, šilumos ir paprastumo įspūdį. Neįnoringos gėlės, šviesios pavasariškos spalvos atrodo gaiviai ir subtiliai bei tobulai atlieka nuotraukų fono vaidmenį, įneša gyvumo, bet neužgožia modelio.