Gėlės – idealus pasirinkimas fotosesijos vietos dekoravimui

Dar prieš gerą dešimtmetį ir daugiau fotosesijos buvo pasirenkamos vestuvių šventei, o ir leisti sau tokį malonumą galėjo toli gražu ne visi. Šiandien fotosesijos yra daugelio švenčių bene privaloma dalis. Vestuvių fotosesijos, gimtadienių, vestuvių metinių, krikštynų, vaikelio sutiktuvių, šeimos fotosesijos, asmeninės, poros fotosesijos, vaikų fotosesijos ir daug kitų. Daugelį jų vienijas esminis akcentas – gėlės.

Būtent gėlės gali „pasakyti“ daugiau nei visos kitos dekoracijos. Priklausomai nuo šventės pobūdžio ir tematikos, mūsų floristės parinks labiausiai tinkančias gėlių kompozicijas, spalvines gamas, kad šventės idėja nuotraukose būtų atskleista tiksliausiai.

Gėlių pasirinkimą lemia fotosesijos koncepcija, metų laikas, proga ir daug kitų kriterijų. Tiesą pasakius, tinkamas pasirinkimas šiuo atveju yra sunkus, nes gėlių yra labai daug ir įvairių, jų spalvinė gama didžiulė. Todėl tokius sprendimus geriau palikti profesionalams, kurie pasirūpins aplinka ir dekoracijomis, sukursiančiomis tokią nuotaiką, kokios trokštate: romantišką, elegantišką, žaismingą, spalvingą, prabangią ir t.t.

Šiandien sparčiai populiarėjantis pasirinkimas – gėlių sienos. Jos, padarytos kokybiškai ir profesionaliai, išties atrodo įspūdingai. Dar fotosesijų tendencijos rodo, kad populiaru pakabinamos gyvų gėlių dekoracijos – jos atrodo originaliai ir traukia žvilgsnius.

Krikštynų, šeimos ar vaikų fotosesijoms dažnai sukuriamas toks „kampelis“, kuris spinduliuoja šiluma, jaukumu. Jis dažniausiai dekoruojamas puokštele ar keliomis gyvų gėlių kompozicijomis. Išskirtinei, drąsiai fotosesijai galime sukurti net gėlių suknelę!

Jei fotosesijos metu laikysite puokštelę (pavyzdžiui, jei esate nuotaka), tikslinga dekoracijoms pasirinkti tokias gėles, kurios spalviniu požiūriu derėtų. Geriausia, jei gėlių rūšis bus ta pati.

Fotosesijoms ypač mėgstami bijūnai, eustomos, lyderio pozicijų neužleidžia rožės, taip pat populiarūs vėdrynai, orchidėjos, frezijos, alstromerijos, gerberos, vis dažniau pasirenkami ir jurginai, gvazdikai, saulėgrąžos ir kt.

Fotosesijai rudenį itin tiks jurginai ir hortenzijos – tai vieni iš rudens simbolių. Siūlome nebijoti į gėlių puokštes ar kitas dekoracijas iš gyvų gėlių įkomponuoti šermukšnio šakelę ar nedidukų obuolių. Rudeniui būdinga plati spalvų paletė, todėl šis metų laikas suteikia daug dekoravimo gėlėmis sprendimų.

Fotosesija pavasarį? Puiku – atsiveria tokios plačios dekoravimo gėlėmis galimybės! Tiesa, reikėtų atsižvelgti į šventės fotosesijos idėją, nes pavasarį karaliauja labai daug gėlių: narcizai, tulpės, gvazdikai, gerberos, frezijos ir daug kitų, todėl iškyla rizika „perspausti“ – o tuomet jau aplinka atrodys neskoninga. Pavasarinės fotosesijos dekoravimui puikiai tinka ir alyvos – šio metų laiko puošmena.

Jei fotosesiją planuojate šaltuoju metu laiku, nepasiduokite sklandantiems nepagrįstiems mitams, kad žiemą nepavyks suplanuoti puikios fotosesijos, kadangi šis metų laikas stokoja spalvų. Štai čia gėlės ir atliks savo esminį vaidmenį – jos sukurs spalvų, nuotaiką! Tiesa, žiemos fotosesijai rekomenduojame nebijoti naudoti ryškių spalvų. Pavyzdžiui, į pastelinių atspalvių puokštę įkomponuokite ryškią raudoną gėlę ar mėlyną. Neatmeskite idėjos visai fotosesijos vietai pasirinkti ryškias spalvas, jei fotografuojatės sniego fone – toks sprendimas bus drąsus ir išraiškingas. Žiemos fotosesijoms dekoruoti labai populiarūs didingieji amariliai.

Vasaros metu fotosesijoms gėlių asortimentas irgi labai platus – komponuojame puokštes ir kuriame dekoracijas iš, rožių, vėdrynų, bijūnų, irisų, eustomų ir kt.

Patikėkite mums savo viziją, svajonę ir mes pasirūpinsime, kad ji virstų realybe, o Jūsų albumuose nugultų nuotraukos su gražiausiomis fotosesijos vietos gėlių dekoracijomis.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *