Gėlės dėžutėje – populiariausia alternatyva gėlių puokštėms

Nuo seno gėlės laikomos bene labiausiai tradicine dovana. Tai dovana, kuri visuomet laiku ir vietoje, atrodo puošniai ir šventiškai bei, žinoma, džiugina gavėją. Puokščių kūrėjai kaip įmanydami stengiasi įtikti pirkėjams, tad ilgainiui atsiranda vis naujų puokščių formų, rūšių ir idėjų. Gėlių dėžutės – šiuo metu itin populiari ir madinga alternatyva gėlių puokštėms. Tai „gyva“ dovana, kuri atrodo originaliai, neįprastai ir labai stilingai. Dėžutėse „apsigyvena“ patys įvairaiusi augalai – nuo įprastų akiai rožių, bijunų, gvazdikų, tulpių iki sukulentų, medžio šakelių, vaisių ar uogų! Be to, dažna gėlių studija gali pasiūlyti gėlių dėžutes, padalintas į kelis skyrius – tokiu būdu galėsite dėžutėje patalpinti ne tik gėles, bet ir saldumynus, mielą dovanėlę ar siurprizą. Ir, beje, tai tik keli tokios unikalios dovanos privalumai!

Kodėl verta rinktis gėlių dėžutes?

Šis gėlių dovanojimo būdas sparčiai populiarėja ne tik dėl mados vėjų, o daugiausia todėl, kad tokiu būdu dovanoti gėles yra labai patogu ir praktiška! Kodėl?

  • Visų pirma, gėlės dėžutėse komponuojamos specialioje floristinėje kempinėje, tad gavėjui nebereikės sukti galvos, kur pamerkti gėles ar kaip kuo ilgiau jas išlaikyti šviežias. Tai puikus pasirinkimas norint gėles dovanoti biure, pasiimant į ilgesnes keliones ar siunčiant kurjeriu. Dėžutė, kuri taip pat gali būti patikimai uždaroma dangteliu, puikiai apsaugo puokštę nuo mechaninių pažeidimų. Gėlės ilgai išlieka šviežios, gražios, o neretai ir išdžiuvusios tampa įdomiu interjero akcentu bei maloniu prisiminimu.
  • Puokštė dėžutėje yra originali ir nepakartojama – klientas gali pasirinkti ne tik gėles, spalvas ar kompoziciją, taip pat siūlomas platus dėžučių asortimentas (skirtingos spalvos, faktūros, formos, dydžio) bei dekoratyvinių elementų pasirinkimas (juostos, kaspinai, gofruotas popierius ir kt. papuošimai). Belieka pasiduoti vaizduotei, improvizuoti ir sukurti ypatingą dovaną, kuri džiugins gavėją stebėtinai ilgą laiką!

Kaip išsirinkti gėlių dėžutę?

Apart asmeninių pageidavimų ir idėjų, renkantis tokią puokštę reikėtų vadovautis bendromis, visoms puokštėms galiojančiomis taisyklėmis – žinoma, gėlės turi būti šviežios, nepraradusios formos ar nepakeitusios spalvos, kiekvienas žiedas dėžutėje turi laikytis stabiliai, o visa kompozicija privalo būti patvari. Dėžutė turi būti saugoma nuo skersvėjo, šalčio, tiesioginių saulės spindulių. Žinoma, kompozicijai panaudotos gėlės turi būti laikomos tinkamose sąlygose ir kruopščiai prižiūrimos – nesidrovėkite salone pasidomėti gėlių sandėliavimo aplinkybėmis!

„Blossom Bouquet“ gėlių studijoje rasite tik kokybiškiausius gėlių žiedus, kruopščiai atrinktus, saugotus ir prižiūrėtus! Galime Jums pasiūlyti ir tradicinius, ir pačius netikėčiausius gėlių dėžučių variantus. Mielai patarsime, atsakysime į Jums rūpimus klausimus ir sukursime originalią gėlių dėžutę Jūsų brangiam žmogui. Užsisakyk gėlių dėžutę dabar →

Kurkime unikalias gėlių istorijas kartu!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *