Valgomos puokštės – originalu ir praktiška

Floristikos pasaulyje, kaip ir kiekvienoje srityje, nuolat pučia permainų vėjai ir keičiasi mados, vienas tendencijas keičia kitos, o kartais „nauja yra gerai pamiršta sena“. Taip 2017 metų „topas“ gėlės dėžutėse pamažu vietą ant pjedestalo užleidžia valgomoms puokštėms.

Kodėl jos taip sparčiai populiarėja? Nes tokia puokštė – tai ne tik graži idėja, bet ir praktiška dovana bet kokia proga, bet kokio amžiaus, profesijos ar lyties žmonėms! Fantazijos polėkiui ribų nėra, galutinis rezultatas priklauso nuo užsakovo norų ir floristo idėjų, asociacijų ar galimybių.

Puokštės iš vaisių, uogų, daržovių, prieskonių, saldumynų, mėsos užkandžių ar sūrių – kiekvienam savo, unikali ir be galo originali dovana! Tai puokštė, kuriai tikrai neteks keliauti į šiukšlių dėžę, visi jos ingredientai puikiai panaudojami virtuvėje, yra skanūs ir mėgstami. Palinkėkite geros sveikatos įteikdami vaisių ir daržovių puokštę, geros nuotaikos – saldumynų puokštę ar smagaus vakaro, mėgaujantis mėsiška puokšte, kuri, beje, tobulai tinka būti dovanojama vyrams!

Mėgstate praktiškas dovanas ar manote, kad gėlės tai pinigų švaistymas? Padovanokite vitaminų bombą ir rūpestį artimųjų sveikata. Be to, spalvinga valgoma puokštė taps tikra šventės pažiba, susidomėjimo objektu, originalia virtuvės puošmena ir puikiu užkandžiu.

Blossom Bouquet komanda pasiruošusi įgyvendinti visus Jūsų sumanymus! Užsisakyk valgoma puokštė dabar →

Kurkime unikalias gėlių (ir ne tik) istorijas kartu!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *